spoiler spoiler2


Витравка "Liben-P"

Є в наявності


Витравка Liben-P

Призначення

    Це їдка рідина на основі соляної кислоти, яка призначена для очистки каміння, цегли, мармуру, та граніту, від бруду, жиру, та солей які викристалізувалися, для знищення живих мікроорганізмів (які можуть жити в камінні), в подальшому не дає їм розвиватися і запобігає проростанню моху. Така очистка обов'язково потрібна перед лакуванням. Також витравка використовується для прочистки газової колонки від накипу та для очистки пам'ятників.

Спосіб застосування

Продукт готовий до використання, але допускається його розбавлення з пропорціями один до двох теплої води. Для досягнення кращого ефекту можна не розбавляти. Після обробки, через хвилин 5, обов'язково ретельно змити великою кількістю теплої води, для кращого ефекту очистки.
Міри застереження

При попаданні на шкіру - спричиняє опіки. В разі проливу витравки, щоб її змити з поверхні підлоги чи устаткування, необхідно використати велику кількість води або лужного розчину. Оскільки продукт має отруйні випари, роботи повинні проводитися при хорошій вентиляції. Необхідно застосувати наступні хаїисні засоби: спеціальний одяг, гумові рукавиці, окуляри, респіраторна маска чи промисловий фільтрувальний противогаз. Не дозволяється їсти, пити і курити під час роботи з продуктом. При попаданні в очі, промити великою кількістю води.


Характеристики:
Зовнішній вигляд з жовтуватим відтінком;
Вихід 1 л. на 10 м. кв.
Розбавлення 1 л. витравки на 2 л. гарячої води.
VINAVI Company 2001-2024