spoiler spoiler2


Трава газонна
Доброякісна німецька трава "Ліліпут" від виробника:
Ліліпут

трава ліліпут

Зразки
склад:
45 % вівсяниця червона змінена
45 % вівсяниця червона волосоподібна
10 % м’ятлик луговий

    Можете бути впевнені, що Ви тримаєте в руках газонну суміш, що складається з високоякісних сортів газонних трав, зі спеціально підібраним складом. Нарешті виконується часто пред'явлена до висіяних трав вимога – мати хороший газон, який не потрібно часто стригти .
    Повільний і низький ріст трави є важливими ознаками цієї витонченої декоративної суміші. Ця трава Ліліпут розвивається на радість кожного, до густого, перспективного та надійного газону. Рекомендується для присадибних ділянок і для всіх кліматичних умов.
    Агротехніка : Перед посівом грунт добре обробляють на глибину до 35 см. Верхній шар грунту ретельно перемішують, розбивають грудки та вирівнюють. Кращі строки посіву - рання весна і кінець літа. Безпосередньо під час посіву використовується комплексне водорозчинне мінеральне добриво (яке містить комплекс NPK, збагачений широким спектром мікроелементів ).
    Посів проводять в безвітряну погоду в двох напрямках : одну частину насіння висівають вздовж, а другу - поперек, щоб забезпечити рівномірний розподіл насіння. Після цього проводять легке прикочування для кращого контакту насіння з грунтом. Сходи з'являються через 7-10 днів. Догляд за газоном полягає в поливі, підгодівлі і своєчасному скошуванні.При скошуванні необхідно пам'ятати, що не можна видаляти більш 30 % довжини рослини.
Норма висіву : 25-30 г/м2
VINAVI Company 2001-2024