spoiler spoiler2



Скляні фартухи



       Для кожної людини, зазвичай, кухня - це місце де проводяться одні з найприємніших хвилин за день, адже на кухні ми починаємо день з кружечки чаю чи кави, бистренько обідаєм, вечеряємо у сімейному крузі і частенько запрошуємо друзів на різні посиденьки. Так як на кухні, також проводиться приготування їжі, то Вам пропонується скляний фартух, який своїми не перевершеними можливостям у дизайні та легким доглядом, прикрасить Ваші приємні хвилинки, та облегшить Ваш робочий час.


       Фоном скляного фартуха може стати Ваша любима фотографія, тематичне зображення, чи будь-який авторський малюнок який впишеться у стиль Вашого помешкання та підійде до Вашого світогляду. Така можливість зробить Вашу кухню неповторною та надзвичайною.

       Якщо для порівняння розглянути устарівшу керамічну плитку у якої дуже багато швів, які постійно легко забруднюються, але важко очищаються, то можна зробити висновок, що скляний фартух більше підходить для таких умов та потреб. Оскільки загартовування такого скла проводиться із застосуванням автомобільного бокового скла стандарту - СМ4, а відсутність швів - відсутність важко доступних місць для миття.


Профільна система з підсвічуванням



       Як можливо Ви вже знаєте, після гартування скла, торці стають слабким місцем. Тому для захисту торців ми пропонуємо профільну систиму, яка складається з алюмінєвих профілів, а при бажанні має можливість вмонтовування підсвічування. Можете поглянути на таку систему в наших зразочках.


loop


Фартух з фронтальним підсвічуванням



Для створення особливої атмосфери на вечерю пропонуємо також фартух з фронтальним підсвічуванням. Ваш фартух буде рівномірно випромінювати тепле та ніжне світло як на робочу поверхню так і на всю Вашу кухню.



loop


Захід під витяжку






loop


Одноколірний друк по каталогах






loop


Компанія запрошує до співпраці нових дилерів



VINAVI Company 2001-2024