spoiler spoiler2


Природний камінь піщаникСклад каміння в плитах
     Якщо ваша ціль створити неперевершений та красивий дизайн вашого помешкання, то ви рухаєтесь у правильному напрямку. Адже камінь піщаник надасть інтер'єру природньої енергії життя та настрою, і пере дасть у всій красі ваш статус та успіх. Завдяки мінеральним речовинам таким, як кварц, оксид заліза, карбонат кальцію та ін., камінь піщаник являється дуже міцним натуральним камінням.
     Його популярність обумовлюється тим, що піщаник має велику кількість різноманітних відтінків. Ще з давніх часів даний вид каміння використовується людьми для будування свого житла. Натуральний камінь піщаник - екологічно безпечний. Більше цього, це каміння сприяє покрашенню атмосфери в приміщені. Облицьований таким камінням будинок підтримає відчуття єднання з природою.
    Професійні будівельники та дизайнери для цоколів будинків, в більшості випадків рекомендують використовувати саме камінь. І в більшості випадків, саме піщаник буде оптимальним рішенням, враховуючи вигідне співвідношення ціни та якості. Основні види каміння які є в нас у наявності, обов'язково задовільнять ваші потреби у повному обсязі.Каміння в плитах

Камінь в плитах    Рваний камінь являє собою неординарні плити розміром від 5х5 до 50х50 см., товщиною від 1 до 4 см.(без урахування кривизни).    Камінь гладкий має такі ж розміри як і рваний, але товщина у нього складає від 1 до 3 см.Камінь в плитах

      Даний камінь в плитах здебільшого використовується для кладки на фасади будинків, забори та стежки. Щоб каміння максимально довго трималося поверхні, за роки нашого досвіду ми дотримуємось провіреної технології укладки.

Фасадний камінь


Технологія укладки каміння різних типів та виробів:
  •   перед тим як приступити до укладки каміння, робочу поверхню потрібно почистити від бруду і пилу, бажано дротяною щіткою;
  •  після цього поверхню обов'язково потрібно погрунтувати, для знежирення;
  •  клеїмо пінопласт, від 1 до 5 см., для того щоб створити гідроізоляцію, яка не буде утворювати дискомпресію та парникового ефекту      між стіною і самим камінням, тому що зимою каміння може відпасти;
  •  пінопласт перетягуємо клеєм та даємо йому висохнути, для кращого ефекту склеювання кам'яних елементів;
  •  далі потрібно набити зварну сітку, при умові, що дюбеля будуть триматися не тільки на пінопласті, а й у стіні, через кожних      25-30 см. Сітка використовується, як посередник між камінням і пінопластом;
  •  покрити поверх сітки та пінопласту грунтовкою "Waterwall", для покращення клеєвих властивостей;
  •  каміння потрібно помити теплою водою та щіткою з ліски, від глини та бруду;
  •  якщо камінь в плитах (рапатий, гладкий) розмішуємо цементний розчин 1 до 3 та на 10-ти літрове відро додаємо 2-3 кельні клею      "Ceresit-17";
  •  якщо камінь декоративний (різаний) розмішуємо клей "Ceresit-17" без додавання цементного розчину;
  •  на другий день підсихання, забиваєм шви цементним розчином 1 до 4, та через 2-3 дня чистимо шви та камінь витравкою      "Liben-P"; Витравка використовується для миття поверхні каміння від залишків цементного та клеєвого рочину і знищення всіх      живих мікроорганізмів, для запобігання пророщення моху;
  •  каміння також бажано покрити лаком "Wetstone", який створює мокрий ефект та захищає від зовнішнього впливу.
loop
Декоративний камінь

       Інший вид каміння, більш акуратніший, та більш підходящий для внутрішньої укладки - це декоративна - різана колекція. Довжина кам'яних полос залишається природною (окрім деяких виробів), товщина починається від 0.5 до 2.5 см., а ширину вибираєте саме Ви, все залежить від Вашого смаку чи своєрідних обставин, які впливають на Ваш вибір. Ми кожному виробу дали свою назву, але так як вироби мають різні кольори то їм присвоїли свій індивідуальний код який поділяється на 2 цифри: перша - це колір, а друга цифра означає нумерацію виробу.

      Вироби з каміння:


каміння

     Виріб "Абілен" код №х-1 ("x" - цифра кольору) Якщо Вам потрібний один з найтонших варіантів каміння то це однозначно "Абілен". Він виготовляється із гладкого каміння, а щоб зменшити товщину після нарізки ми його розколюємо. Має значні переваги для укладки в квартирах чи всередині будинку, хоча і укладка назовні також не залишиться без уваги.

каміння      Виріб "Селеандр" код №x-2 Даний виріб найкраще відповідає природним формам каміння, адже він різаний лише з одного боку, для зменшення кількості використання розчину та кращого кріплення на поверхні. Але використовувати його потрібно акуратно, самий гарний вигляд він отримує на не високих поверхонь, наприклад для цоколів до 1 метра чи, для коминів та камінів, а якщо "Селеандр" правильно використати разом із камінням в плитах то цей вибір гармонійно поєднається, для підкреслення один одного.
каміння      Виріб "Торен" код №х-3 Виготовляється тільки під Ваше замовлення. Має гладку поверхню та обрізаний у формі рівних прямокутників, різної довжини. Укладка з розшивкою надає камінню рівний та акуратний вигляд поверхні. Шви забиваються фугою, конкретно вибраним та підходящим для Вас кольором. Переважно замовляють даний виріб на цоколя будинків, коминів, камінів чи парканів.
камінь      Виріб "Форте" код №х-4 Самий не звичний та цікавий виріб, адже кладеться різаною стороною назовні, зберігаючи природним лише контури. Придуманий з самого початку для виготовлення міжкімнатних арок. Проходячи через таку арку Ви на секунду відчуєте силу, міць та енергію каміння, яке зарядить Вас та підштовхне до нових звершень. Але якщо у вас низький цоколь (до 40 см.) то даний вид каміння обов'язково приверне увагу усіх прохожих.
камінь      Виріб "Рондо" код №7-5 Використовується для укладки в таких місцях, як: бані, парника, не великі басейни, водойми, каміни чи навіть в місцях де будуть високі перепади температури. Виготовляється обкатуванням гладкого каміння у плитах, таким чином, щоб краї були згладжені. Він поділяється на 4 групи діаметрів:
- Рондо - 0 : діаметр від 2 до 5 см., товщиною 1-2 см.;
- Рондо - 1 : діаметр від 5 до 10 см., товщиною 2-2,5 см.;
- Рондо - 2 : діаметр від 8 до 15 см., товщиною 2-2,5 см.;
- Рондо - 3 : діаметр від 10 до 25 см., товщиною 2,5-3 см.;
камінь      Виріб "Раліф" код №х-7 Буває шириною тільки 2 см. та є обрізаний з трьох сторін. Виробляється з рваних, рапатих кам'яних плит. Його відзначним плюсом, являється універсальність до поєднання з різноманітними інтер'єрами. Рельєфний ефект самого виробу стане ізюминкою вашого помешкання. Даний виріб являється надзвичайно унікальним, оскільки його кропіткий процес виробництва не до вподоби більшості виробникам.


     Пакується різаний камінь в фірмові коробки "VINAVI" в які входять 0.65-1.5 м. кв. Для того щоб оцінити декоративний камінь на живу можна завітати до наших дилерів і розглянути зразки на наших виставкових стендах.камінь


Декоративний каміньБутовий камінь

      Даний вид каміння являється одночасно декоративним та будівельним матеріалом, завдяки своєї міцності та довговічності. За рахунок фізичних властивостей дуже добре поєднується з рослинами, тому створюючи клумбу чи своєрідний зелений куточок, часто в композиції включаються каміння. Бутовий камінь використовується для мурування плотів, клумб чи земляних перепадів. Оздоблення альпійських гірок, водойм, водопадів, та створення ландшафтних композицій. Надійність та довговічність забезпечена, адже не один замок з таких подібних камінь стоїть ще з середньовіччя.
      У нас в наявності знаходяться неординарні рубано-колені брили 2 відтінків сіро-рожевий та світло-жовто-коричневий різних розмірів. Також у наявності знаходяться річкові валуни різних розмірів в діаметрі від 10 до 60 см., сірого кольору.

Бутовий камінь


Бутовий камінь
VINAVI Company 2001-2024