spoiler spoiler2


Матовий лак "Wetstone" на силіконовій основі

Є в наявності


Матовий лак Wetstone

ефект лаку Wetstone
    Ціна за 1л.  -  450грн.    

   

Спосіб застосування

Поверхню каміння необхідно попередньо помити витравкою «Liben-P», від бруду, пилу, солей, які викристалізувалися та від живих мікроорганізмів і дати висохнути протягом 2-3-ох діб. Поверхня, яка буде покрита лаком "Wetstone", повинна бути чиста та суха. Наносити великою кісточкою або пістолетом-розпилювачем у два шара з інтервалом в одну годину.
Рекомендації

Гідро ізолюючий лак використовується для обробки натурального та штучного каменю, мармуру, граніту, пісковика, цегляних фасадів, штукатурки та інших будівельних матеріалів. Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Продукт готовий до використання і не потребує розбавлення. Не дивлячись на це, допускається розбавлення до 10%. Залишки лаку на інструментах змиваються синтетичними розчинниками.
Міри застереження

Оскільки продукт має у своєму складі розчинники, роботи повинні проводитися при хорошій вентиляції та з відповідними захисними засобами. Не піддавати упаковку з продуктом, дії прямих сонячних променів і підвищених температур. Не дозволяти їсти, пити, і курити під час роботи з продуктом. При попаданні в очі, промити великою кількістю води. Не приймати внутрішньо (токсичне). Зберігати у недоступному для дітей місці.


Характеристики:
Зовнішній вигляд прозорий;
Обробка матова;
Зчеплення відмінне;
Розхід 1л. 8-10м2/ на 1 шар (залежить від породи каміння);
Зберігання при 5 - 25оС;
Щільність 0.91 +- 0.05 кг/л;
Час висихання 1-го шара 1 год.
На відлип 30хв. міцність 24 год;
Термін придатності безстроковий.

Виробник: компанія «Viarell de rolls» C. / Velluters, parcela 3-6 pol. ind. Carrer el Parot Tel. +34 96 123 23 11 Fax. +34 96 123 23 12 | 46394 Ribarroja del turia(Валенсія) ІспаніяVINAVI Company 2001-2024